czwartek, 25 lutego 2016

BLOGER TYGODNIA

BLOGER TYGODNIA to cykl wywiadów jaki ukazuje się na portalu gotujmy.pl. Dziś zostaliśmy bohaterami jednego z nich. To dość osobisty wywiad. Jest w nim ta cząstka nas, której Wam Drodzy Czytelnicy do tej pory nie pokazywaliśmy. Opowiadamy o tym co skłoniło nas do założenia bloga i jak ta decyzja odmieniła nasze życie. Dzięki niemu możecie poznać nas bliżej. Po prosty "życie od kuchni" :)

Ten wywiad to zapis rozmowy. Gdy ją prowadziliśmy tak nam lekko i naturalnie przychodziło odpowiadanie na kolejne pytania. Wstęp do wywiadu napisany przez redakcję  portalu gotujmy.pl trochę nas jednak zawstydził. To bardzo miłe gdy inni tak nas postrzegają :

"Znacie to uczucie, kiedy zaczynacie czytać książkę, z każdym kolejnym zdaniem poznajecie bliżej jej bohaterów, w końcu tak angażujecie się w całą fabułę, że kiedy zbliżacie się do ostatniej strony zwyczajnie robi Wam się przykro, że "to już koniec"? Podobne odczucia miałam czytając wywiad z Anią i Piotrem, autorami bloga Życie od Kuchni..." 

Z pewną dozą nieśmiałości zapraszamy Was do przeczytania całego wywiadu z nami. By poznać nas bliżej wystarczy że klikniecie w poniższy baner :
wywiad na Gotujmy.pl

4 komentarze:

 1. Aniu, bardzo miły wywiad. Przyjemnie się czytało i... jest on dyskretny :) wcale nie zdradza wiele z Waszego życia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. wspaniale :) przyjemny wywiad :) gratuluje . chetnie tu zagladam i zawsze zachwycam sie pieknymi zdjeciami :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieję, że w końcu będziemy mogli się spotkać :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochani gratulujemy wspaniałego wywiadu.Zdjęcia do zjedzienia. Magda i Krzysiek

  OdpowiedzUsuń