piątek, 6 maja 2016

GRUSZKI W BOCZKU Z GRILLA

grill, gruszki, boczek, wedzony boczek, dania z grilla, co na grilla, przepisy na grill, jablka z grilla, owoce na grillu, grillujemy, ogrod, maj, majowka,blog, zycie od kuchni


GRUSZKI W WĘDZONYM BOCZKU Z GRILLA 
To wyśmienita przekąska. Jest bardzo prosta i szybka w przygotowaniu. Doskonale urozmaici i wzbogaci wasze grillowe menu. Genialnie komponuje się z pieczonymi na grillu mięsami. 

gruszka, boczek, boczek wedzony, plastry boczku, gruszki zawiniete w boczek, maj, majowka, ogrod, przepisy na grill, przystawki, przekaski, dodatki do grilla, co na grill 
składniki :

* twarde, duże gruszki ( każdą dzielimy na 6 części)
* cienkie plastry wędzonego boczku (po jednym na każdy kawałek gruszki)

wykonanie :

Duże, twarde  gruszki myjemy, dzielimy wzdłuż na połówki. Każdą z połówek kroimy potem wzdłuż na 3 części. Tak pokrojone owoce owijamy cienkimi plastrami wędzonego boczku i grillujemy około 20 minut (obracając gruszki w tym czasie) do momentu, aż boczek się pięknie zrumieni i owoce upieką.
Takie gruszki możemy również przygotować w piekarniku ( 20 minut w 180 stopniach C) lub na patelni grillowej smażąc je po około 3 minuty z każdej strony. 

danie z grilla, grill, kurczak z grilla, gruszka, boczek z grilla, przepisy na grill, jablko, jablko pieczone na grillu, jablko pieczone, maj, majowka, blog, zycie od kuchniBrak komentarzy:

Prześlij komentarz